PN. – PT.: 10:00 – 16:30
SOB.: 10:00 – 14:00

ul. Zgorzelecka 30

BOLESŁAWIEC

Opinie

Sprawdź co mówią o nas kursanci.

Jazda z Marcinem i Piotrkiem super, zero stresu, profesjonalne podejście, czegoś nie potrafisz, będziemy powtarzać do oporu 🙂 Uśmiechnięci, z dobrym podejściem, zarażają dobrą energią 🙂 Zdałam za pierwszym razem!

Kalita Ania

Źródło: Facebook

Najlepszy ośrodek w całym Bolesławcu. Instruktor Dawid ma niesamowitą cierpliwość (potrafi do skutku powtarzać ten sam manewr), przez wszystkie godziny zarażał wielkim optymizmem i wiarą, że się uda. Zawsze w humorze, opanowany w każdej sytuacji.

Karolina Skiba

Źródło: Facebook

Obydwa egzaminy zdane za pierwszym razem. Teoria dokładnie i rzeczowo wykładana przez Pana Piotra. Dziękuję Instruktorowi Przemkowi za dobre przygotowanie do jazdy, miłą atmosferę, a przede wszystkim za nieskończoną cierpliwość. ? Polecam bardzo ten ośrodek szkoleniowy, lepiej nie mogłam wybrać! ?

Żaklina Grześków

Źródło: Facebook

Szkołę jazdy Plus bez zastanowienia polecę każdemu, wszystko zdane za pierwszym razem. Dziękuję Panu Piotrowi za przygotowanie do egzaminu z teorii, baardzo dużo zapamiętałam z zajęć teoretycznych, dzięki czemu nie miałam żadnych problemów z testami. Na początku Pan Piotr powiedział, że ma nadzieję, iż gdy przyjdzie czas na jazdy kursanci nie będą się mogli doczekać kolejnych i w moim przypadku tak właśnie się stało, za co serdecznie dziękuję Panu Dawidowi. Jest to instruktor, po którym od razu widać, że lubi swoją pracę, który jest bardzo otwarty i pozytywny oraz pełen cierpliwości jeśli chodzi o powtarzanie czegoś aż do skutku. Jazdy traktowałam jako przyjemność, a z umawianiem się na kolejne nigdy nie było problemu, zawsze znajdował się dogodny termin. Naprawdę bardzo dziękuję, rozpoczęcie nauki jazdy w Plusie było świetnym wyborem.

Dominika Kubów

Źródło: Facebook

Zacznę od tego, że bardzo bym chciała podziękować panu Piotrowi, który jest niezwykle cierpliwym i miłym człowiekiem, a pracy oddaje się w 100%- na lepszego instruktora nie można trafić! 🙂 Godziny są dostosowywane do kursanta, a nie na odwrót. W Plusie liczy się to, żeby nawet najbardziej opornych (ja :)) nauczyć jeździć! Panie obsługujące biuro również bardzo miłe i pomocne. 😉 Z OSK Plus nie tylko uczysz się prowadzić auto, ale i dobrze się czujesz- wiesz, że to instruktor jest dla Ciebie, a nie Ty dla niego. Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców! Z Plusem wszystko za pierwszym razem!

Ilona Forma

Źródło: Facebook

Więcej opinii na naszym profilu Facebook.